Nabídka služeb

Rozmanitost našeho regionu nám dává spoustu možností, jak plnohodnotně využít svůj volný čas.

Odpočinek nebo aktivní dovolená – je jedno čemu dáváte přednost – pobyt u nás bude vždy obohacující a plný nezapomenutelných zážitků.
Kromě ubytování v našem penzionu jsme připraveni Vám nabídnout i další služby. V cestovním ruchu se pohybujeme již několik let, někteří z nás pronajímají vinné sklepy s ubytováním v LVA a provozovali cestovní kancelář specializující se na jižní Moravu. Díky těmto dlouholetým zkušenostem si dovolujeme říct, že umíme naslouchat našim hostům a plnit tak jejich individuální přání.
Veškeré služby poskytujeme dle našich možností jak pro širokou veřejnost, tak firemní klientele. Zajistíme Vám jednotlivé služby či sestavíme program podle konkrétních představ.

Vybrané akce pro naše návštěvníky

Akce

Svatomartinská vína a husa

Svatomartinská vína jsou první vína nového ročníku. Jedná se o vína svěží a ovocitá, která sice zrála pouhých několik týdnů, ale za tuto dobu už stačila získat svůj osobitý charakter.

Více »
Comenius Moravus - Zámek Lednice
Akce

Za tajemstvím Lichtensteinů

Jméno Lichtenštejn se poprvé zmiňuje kolem roku 1136. Hugo z Lichtenštejna se pravděpodobně nazýval podle hradu Liechtenstein jižně od Vídně. V roce 1608 se Karel z Lichtenštejna stal knížetem.​

Více »
Akce

Domácí zabijačka

Dopřejte si domácí zabijačku v právem moravském stylu. Naši předci považovali zabijačku jakož i každý český a moravský statkář velkou událost.

Více »

Firemní a rodinné pobyty:

Vámi zvolené služby je možné využít v rámci firemních akcí či rodinných oslav a setkaní. Podle Vašich představ a možností připravíme program na míru. Naší snahou je vyhovět všem hostům tak, aby byli spokojeni.

Tematické a sezónní programy:

Během několika let jsme se setkávali s lidmi různých profesí a zájmů a shromažďovali tak zkušenosti, které jsme postupně uplatnili v oblasti našeho podnikání – v cestovním ruchu. V průběhu času jsme pro naše hosty pořádali i různé tematicky zaměřené pobyty. A tyto tři se staly již tradicí a milým zvykem.

Zašlete nám Vaše požadavky, my vám co nejdříve zašleme návrh včetně cenové kalkulace.

Facebook
Email
WhatsApp

Doporučujeme návštěvy zajímavých míst

Mikulov a Pálava, Lednicko-valtický areál, Rakousko a Vídeň, Brno, Bratislava

Sportování a relaxace

Aqualand Moravia Pasohlávky, Novomlýnské nádrže, koupaliště v okolí

Ochutnávky vín a gurmánské zážitky, folklor

Národní salon vín ČR ve Valticích - celoročně, Pálavské vinobraní – září, Farma Pálava