Svatomartinská vína a husa

Svatomartinská vína jsou první vína nového ročníku. Jedná se o vína svěží a ovocitá, která sice zrála pouhých několik týdnů, ale za tuto dobu už stačila získat svůj osobitý charakter. Vinaři doporučují, aby se mladá vína vypila do Velikonoc, do kdy si uchovávají svou příjemnou svěžest.

Program:

V případě zájmu je možné sobotu využít ke společné návštěvě adventní Vídně.

Facebook
Email
WhatsApp

Firemní a rodinné pobyty:

Vámi zvolené služby je možné využít v rámci firemních akcí či rodinných oslav a setkaní. Podle Vašich představ a možností připravíme program na míru. Naší snahou je vyhovět všem hostům tak, aby byli spokojeni.

Tematické a sezónní programy:

Během několika let jsme se setkávali s lidmi různých profesí a zájmů a shromažďovali tak zkušenosti, které jsme postupně uplatnili v oblasti našeho podnikání – v cestovním ruchu. V průběhu času jsme pro naše hosty pořádali i různé tematicky zaměřené pobyty. A tyto tři se staly již tradicí a milým zvykem.

Akce

Svatomartinská vína a husa

Svatomartinská vína jsou první vína nového ročníku. Jedná se o vína svěží a ovocitá, která sice zrála pouhých několik týdnů, ale za tuto dobu už stačila získat svůj osobitý charakter.

Více »
Comenius Moravus - Zámek Lednice
Akce

Za tajemstvím Lichtensteinů

Jméno Lichtenštejn se poprvé zmiňuje kolem roku 1136. Hugo z Lichtenštejna se pravděpodobně nazýval podle hradu Liechtenstein jižně od Vídně. V roce 1608 se Karel z Lichtenštejna stal knížetem.​

Více »
Akce

Domácí zabijačka

Dopřejte si domácí zabijačku v právem moravském stylu. Naši předci považovali zabijačku jakož i každý český a moravský statkář velkou událost.

Více »